Fico mal mať Duel Špeciál u Jaromíra Soukupa v TV Barrandov, nakoniec nebol Reprofoto TV Barrandov

Fico mal mať Duel Špeciál u Jaromíra Soukupa v TV Barrandov, nakoniec nebol

13.12.2018 19:11 | TV | mk

Predseda Smeru Robert Fico mal byť dnes večer hosťom kontroverzného moderátora Jaromíra Soukupa v TV Barrandov v jeho relácii Duel Špeciál.

 

Soukup je majiteľom a moderátorom českej TV Barrandov, z ktorej za pár rokov urobil vlastný kabaret.

Televízia avizovala duel s Ficom pred niekoľkými dňami. Avizoval ho Soukup aj špeciálnym videom: "Duel s bývalým slovenským premiérom, ktorý TV Barrandov odvysiela tento štvrtok, bude nielen o československých vzťahoch a Vyšehradskej štvorke," avizoval Soukup.

Avizo bez vysvetlenia zmizlo z facebooku a aj zo štvrtkového programu televízie. Namiesto neho má Soukup v svojej relácii s názvom Duel Špeciál ako hosťa Jaroslava Kuberu, predsedu senátu parlamentu ČR.

Jaromír Soukup v reláciách neskrýva obdiv k Milošovi Zemanovi, naopak nenávidí napríklad ČT. Viacerí politici odmietajú k nemu pre jeho neobjektívnosť a neprofesionalitu do relácie chodiť.

Naposledy napríklad český politik Miroslav Kalousek. „Dostal som pozvanie do "Duelu Jaromíra Soukupa" na štvrtok. Zdvorilo som odmietol s odôvodnením, že nechodím do relácií, kde osoba vydávajúca sa za moderátora sprosto a lživo ohovára neprítomných. Nechcem svojou účasťou legitimizovať propagandu, ktorá s novinárčinou nemá nič spoločné,“ povedal predseda poslaneckého klubu TOP 09.

"Som profesionálny politik a chodím, kam ma pozvú, nevyberám si. Pôjdem pokojne aj do TV Barrandov, ak poskytnú profesionálneho moderátora. Nemožno ale po niekom s IQ vyšším ako 80 spravodlivo požadovať, aby pokladal pána Soukupa za moderátora, "dodal Kalousek.

Odporúčame aj: Fico sa prezliekol za Mikuláša, rozdával alkohol a cigary (VIDEO)

V súčasnosti má Soukup vo vlastnej televízii až deväť vlastných relácií veľmi pochybnej kvality, kde je na prvom mieste egocentrizmus moderátora, ktorý je na smiech televíznym a novinárskym odborníkom.

Porušovaním objektivity jeho spravodajských relácií sa zaoberá česká licenčná rada.

pošli na vybrali.sme.sk


Šefčovič sa už v prvej televíznej debate vymedzil voči Čaputovej (VIDEO)

1. Šefčovič sa už v prvej televíznej debate vymedzil voči Čaputovej (VIDEO)

Podpredseda Európskej komisie Maroš Šefčovič sa už v prvej televíznej debate po sobotňajšom prvom kole volieb prezidenta vymedzil voči právničke Zuzane Čaputovej, s ktorou bude 30. marca súperiť o hlasy voličov v druhom kole volieb.

V nedeľu budú viaceré televízne diskusie s dvomi úspešnými kandidátmi

2. V nedeľu budú viaceré televízne diskusie s dvomi úspešnými kandidátmi

V nedeľu ráno pokračujú televízie ale aj vieceré spravodajské médiá so špeciálnym vysielaním k prezidentským voľbám.

Denník SME musel vysvetľovať, prečo mal na titulke chybný volebný lístok

3. Denník SME musel vysvetľovať, prečo mal na titulke chybný volebný lístok

Dnes, v deň volieb, denník SME na titulnej strane tlačeného vydania uverejnil ilustračný volebný lístok, ktorý sa nezhodoval s originálnym volebným lístkom.

Louis Vuitton sťahuje letné modely pripomínajúce Michaela Jacksona (VIDEO)

4. Louis Vuitton sťahuje letné modely pripomínajúce Michaela Jacksona (VIDEO)

Francúzska módna značka Louis Vuitton stiahne zo svojej letnej pánskej kolekcie všetky modely, ktoré mali byť poctou zosnulému popovému spevákovi Michaelovi Jacsonovi.

Venezuelská polícia brutálne zbila poľského novinára

5. Venezuelská polícia brutálne zbila poľského novinára

Venezuelská polícia brutálne zbila poľského novinára Tomasza Surdela, ktorý udalosti v juhoamerickej krajine monitoruje pre denník Gazeta Wyborcza.

Minister vyzýva sociálne siete, aby dôraznejšie mazali radikálne príspevky

6. Minister vyzýva sociálne siete, aby dôraznejšie mazali radikálne príspevky

Spoločnosti prevádzkujúce sociálne siete musia dôraznejšie odstraňovať príspevky, ktoré šíria radikálne a násilnícke myšlienky.

Anticenu Bludný balvan dostala pätica politikov na čele s Babišom

7. Anticenu Bludný balvan dostala pätica politikov na čele s Babišom

 Anticenu Bludný balvan, kterou za matení veřejnosti a pavědu uděluje Český klub skeptiků Sisyfos, získali za loňský rok politici.

Médiá chystajú počas volebnej noci špeciálne vysielanie, prinášame prehľad

8. Médiá chystajú počas volebnej noci špeciálne vysielanie, prinášame prehľad

Prezidentské voľby sú jednou z hlavných politických udalostí roka. Televízie, rádiá ale aj spravodajské weby chystajú špeciálne spravodajstvo a volebné štúdiá.

Pellegrini tvrdí, že svojim mimoriadnym vystúpením neporušil zákon

9. Pellegrini tvrdí, že svojim mimoriadnym vystúpením neporušil zákon

V stredu večer pár hodín pred začiatkom moratória pred prezidentskými voľbami vystúpil premiér Peter Pellegrini v RTVS s mimoriadnym prejavom.

Spolumajiteľ Penty poprel komunikáciu s Kočnerom o príprave vraždy

10. Spolumajiteľ Penty poprel komunikáciu s Kočnerom o príprave vraždy

Spolumajiteľ finančnej skupiny Penta Jaroslav Haščák dnes odmietol informácie, že zhruba mesiac pred minuloročnou vraždou novinára Jána Kuciaka mu kontroverzný podnikateľ Marian Kočner písal o príprave likvidácie nemenovanej osoby. Kočnera polícia obvinila z objednania Kuciakovej vraždy, už skôr boli v kauze obvinené iné štyri osoby.

Najčítanejšie